درباره پارس فرافن

shape
shape
shape
shape
shape

تاریخچه پارس فرافن

مجموعه فنی مهندسی فناوري‌اطلاعات پارس فرافن انديشان قبل از تاسيس با همكاري موسسين و همكاران كنوني در سال 1379 با بهرهگيري از مجموع دانش و توانايي اقدام به انجام پروژه‌هاي نرم‌افزاري, شبكه و طراحي تجهيزات الكترونيكي نمود تا در سال 1385 به منظور فعالیت در زمینه فناوري‌اطلاعات تاسیس گرديد و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در اين عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژي در کشور و انجام پروژه‌هاي برون مرزي با همراهی مديران و متخصصین علوم فناوري‌اطلاعات و ارتباطات پیموده است.

هم اکنون اين مجموعه شامل 11 واحد جداگانه طراحی و اجراي شبکه‌هاي کامپیوتري، عیب‌یابی، امنیت، سخت‌افزار، خدمات پشتیبانی و تعمیرات و نگهداري، نرم‌افزار، خدمات وب و پهناي باند، راه‎اندازی و پشتیبانی تلفن‎های تحت شبکه، ارائه سيستم‎هاي کنترلی نظارتي و حفاظتي، دوربین‎های مدار بسته، مشاوره و نظارت بر اجراي طرح‎هاي انفورماتیکی و تامین نیروي متخصص می‎باشد و با گردآوري اين بخش‌ها تحت عنوانی يکسان سعی در ارائه کامل خدمات IT به سازمان‎ها، شرکت‌هاي خصوصی و اشخاص دارد.

company

اهداف

بر این باور استواریم که با گرد آوردن افراد متخصص در زمینه های مختلف و بهره گیری از روشهای استاندارد ، نه تنها می توانیم دغدغه های ناشی از این گونه مسایل را حل کرده و فضای مناسبی را برای فعالیتهای اصلی مشتریان ایجاد کنیم، بلکه می کوشیم تا با تکیه بر دانش فنی و تجربه بالای اعضای گروه خود که سالهاست در حوزه فنآوری اطلاعات و دیگر زمینه های مرتبط ، مشغول به ارائه خدمات فنی – مهندسی می باشند ، بتوانیم بالاترین کیفیت در خدمات را ارائه کرده و از این طریق رضایت مشتریان را کسب کنیم که تا کنون نیز در این امر موفق بوده ایم.

 

دریافت بروشور دیجیتال خدمات پارس فرافن


 

چشم انداز

خط مشی شرکت فنی مهندسی فناوري‌اطلاعات پارس فرافن با در نظر گرفتن موارد زیر اتخاذ شده است: نحوه مدیریت و رهبری سازمان، اهداف استراتژیک و نیاز مشتریان، و همچنین کارکنان و همکاران مجموعه، که در نگاه دقیق تر، مشتریان اولیه سازمان به حساب می آیند و در مرحله بعد همگام با مدیریت مجموعه، سعی در برآوردن نیاز مشتریان نهایی خواهند داشت.

مدیریت مجموعه پارس فرافن با تصمیم گیری ها و برنامه ریزی های خرد و کلان، بر اساس تحلیل منطقی و واقع گرایانه، به تعهدات خود در ارائه خروجی نهایی به مشتریان، با درنظر داشتن محرمانگی اطلاعات، پایبند خواهد بود. همچنین با یکپارچه سازی اطلاعات موجود، امکان رخ داد هرگونه خطا در نحوه انجام کار را به حداقل می رساند. از دیگر مواردی که مدیریت این مجموعه متعهد می شود، تلاش برای تحقق الزامات قانونی لازم در همه ابعاد سیستم مدیریتی و هدفگذاری مجموعه برای به دست آوردن رضایت مشتریان و کلیه ذینفعان مجموعه است و از استخدام و به کارگیری نیروهای کاری متعهد، خلاق، متخصص، و کوشا به عنوان بخشی از سرمایه شرکت اطمینان حاصل می کند.

ایمان داشتن به موفقیت سازمان بدون سرمایه های انسانی پویا امکان پذیر نخواهد بود و در این راستا شرکت پارس فرافن به بهبود کیفیت کار، ارتقای انگیزه های کارکنان و سلامت آنها توجه خاصی نشان داده است. توسعه آگاهی و دانش نیروهای کاری از طریق آموزش با هدف نهایی مجموعه که رضایت مشتریان و بالا بردن سطح کیفیت کار است هماهنگ می باشد.

این مجموعه همچنین با پیاده سازی فناوری اطلاعات روز دنیا به بهبود عملکرد هرچه بهتر و همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی سازمان می پردازد. بالا بردن سطح امنیت پایگاههای اطلاعاتی سازمان، افزایش راهکارهای استفاده بهینه از تجهیزات سخت افزاری مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت در زمینه فناوری اطلاعات به منظور ارتقاء عملکرد کیفی مشتریان و همچنین ارتقای دانش مشتریان در زمینه فناوری اطلاعات و بکارگیری این دانش در توسعه سازمان ها از دیگر مواردی است که درخط مشی پارس فرافن دیده شده است.
خلاصه خط مشی این مجموعه به شرح زیر تیتر شده است:

  • پیاده سازی فناوری اطلاعات در بهبود عملکرد سازمان
  • بالا بردن سطح امنیت پایگاههای اطلاعاتی در سازمان
  • افزایش راهکارهایی برای استفاده بهینه از تجهیزات سخت افزاری مشتریان
  • ارائه خدمات با کیفیت در زمینه فناوری اطلاعات به منظور ارتقاء عملکرد کیفی مشتریان
  • ارتقاء دانش مشتریان در زمینه فناوری اطلاعات و بکارگیری این دانش در توسعه سازمانها
هم اکنون درخواست خود را ثتب کنید!
feature