خدمات

shape
shape
shape
shape
shape

خدمات امنیت شبکه

خدمات شبکه و امنیت شبکه به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا از اطلاعات خود محافظت کنند. شبکه های امنیتی شرکت، راه نفوذ هکرها و بدافزارها را می بندند و از دسترسی آن ها به اطلاعات امنیتی و حیاتی سازمان جلوگیری می کنند. امنیت سیستم های کامپیوتری کمک می کند تا اطلاعات سازمان ها و شرکت ها ایمن بماند. پارس فرافن با ارائه راهکار و خدمات امنیت شبکه آماده ارائه خدمات امنیت شبکه های کامپیوتری به شرکت ها و سازمان های خصوصی و غیر خصوصی است.

امنیت شبکه مجموعه قوانین و پروتکل هایی است که برای محافظت از داده ها در سطح نرم افزاری و سخت افزاری به کار گرفته می شود. روش های امنیت شبکه به امنیت اطلاعات در شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا در مقابل نفوذ و از دست دادن اطلاعات ممانعت کند. در جهتی دیگر شرکت پارس فرافن با تهیه و توزیع و پشتیبانی از محصولات امنیتی روز دنیا شرکت‌ها و سازمان‌ها را در تامین نیازهای امنیتی یاری میدهد. پارس فرافن آماده ارائه راهکارهای امنیتی به شرکت ها و سازمان ها برای حفاظت از بستر شبکه و اطلاعات است.

خدمات امنیت شبکه اصطلاحی گسترده است که بسیاری از فناوری ها ، دستگاه ها و فرایندها را در بر می گیرد. در ساده ترین اصطلاح ، مجموعه ای از قوانین و تنظیمات است که برای محافظت از یکپارچگی ، رازداری و دسترسی شبکه ها و داده های رایانه ای با استفاده از هر دو فناوری نرم افزار و سخت افزار طراحی شده است. هر سازمانی ، صرف نظر از اندازه ، صنعت و زیرساخت ها به درجاتی از راه حل های امنیتی شبکه نیاز دارد تا بتواند خود را از فضای رو به رشد تهدیدات سایبری در طبیعت امروزه محافظت کند.

خدمات امنیت شبکه های کامپیوتری:

از جمله خدماتی که شرکت پارس فرافن به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد، خدمات امنیت شبکه های کامپیوتری است. این خدمات شامل بخش های نرم افزاری، سخت افزاری و آموزش به پرسنل می شود. نیروهای متخصص ما به صورت کامل شبکه شما را بررسی کرده و حفره های امنیتی را بسته و راه های مقابله با حملات و نفوذ را برای شبکه شما پیاده سازی می کنند.

معماری شبکه های کامپیوتری امروزی پیچیده است و با تهدیدی روبرو است که همیشه در حال تغییر است. مهاجمانی که همیشه در تلاشند آسیب پذیری ها را پیدا کنند و از آنها سو استفاده کنند. این آسیب پذیری ها می توانند در تعداد زیادی از مناطق از جمله دستگاه ها ، داده ها ، برنامه ها ، کاربران و مکان ها وجود داشته باشند.

به همین دلیل ، امروزه ابزارها و برنامه های مدیریت امنیت شبکه بسیاری در حال استفاده هستند که تهدیدات و سوء استفاده های فردی و همچنین عدم رعایت مقررات را برطرف می کنند. هنگامی که فقط چند دقیقه قطعی و از کار افتادگی شبکه باعث ایجاد اختلال گسترده و آسیب رساندن به خط و اعتبار یک سازمان می شود ، ضروری است که این اقدامات حفاظتی رعایت شوند.

دفاع از امنیت شبکه های کامپیوتری:

امنیت شبکه به فناوری ها ، فرآیندها و سیاست های مورد استفاده برای دفاع از هرگونه شبکه ، ترافیک شبکه و دارایی های قابل دسترسی به شبکه در برابر حملات سایبری ، دسترسی غیرمجاز و از دست رفتن داده ها اطلاق می شود. هر سازمانی ، از مشاغل کوچک گرفته تا بزرگترین شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات ، در هر صنعت به امنیت شبکه برای محافظت از دارایی ها و زیرساخت های مهم از سطح حمله ای که به سرعت در حال گسترش است ، احتیاج دارد.

امنیت شبکه باید با رویکرد لایه ای از بسیاری از لبه های شبکه و همچنین داخل شبکه محافظت کند. آسیب پذیری در همه جا وجود دارد ، از دستگاه ها و مسیرهای داده گرفته تا برنامه ها و کاربران. از آنجا که سازمانها با تهدیدات بالقوه زیادی روبرو هستند ، صدها ابزار مدیریت امنیت شبکه نیز وجود دارد که برای رفع تهدیدات یا سوء استفاده های فردی یا کمک به سایر نیازهای زیرساختی مأموریت مهم مانند انطباق مداوم با آنها طراحی شده است. سازمان ها باید با استفاده از رویکردی پلتفرم که اولویت ادغام و اتوماسیون است ، راه حل های امنیتی شبکه را که بسیاری از تهدیدها را پوشش می دهد اولویت قرار دهند.

خدمات امنیت شبکه:

امنیت شبکه و اطلاعات:

امنیت شبکه اصطلاحی گسترده است که بسیاری از فناوری ها، دستگاه ها و فرآیندها را در بر می گیرد. در ساده ترین اصطلاح، مجموعه ای از قوانین و تنظیمات است که برای محافظت از یکپارچگی، رازداری و دسترسی شبکه ها و داده های رایانه ای با استفاده از هر دو فناوری نرم افزار و سخت افزار طراحی شده است. خدمات امنیت شبکه در حقیقت سرویس هایی است که به صاحبین شبکه برای حفظ و پایداری امنیت شبکه داده می شود. این خدمات می تواند در قالب نرم افزاری یا سخت افزاری و یا هر دو حالت باشد. معمولا سرویس های امنیت شبکه شامل فرآیند های نرم افزاری و سخت افزاری برای محافظ از زیرساخت شبکه، بسترهای انتقال و اطلاعات مبادله شده است. در نتیجه یک بستر امن برای رایانه ها، کاربران و برنامه ها ایجاد می شود.

امنیت شبکه و تست نفوذ :

متدولوژی‌های تست:

خدمات پارس فرافن در بخش امنیت و تست نفوذ :

به طور کلی پس از راه اندازی خدمات پسیو شبکه ، نوبت به آخرین مرحله از راه اندازی شبکه می رسد . خدمات اکتیو آخرین مرحله از راه اندازی یک شبکه کامپیوتری می باشد . تمامی اهداف و نیازهای ما در این مرحله برآورده خواهد شد.پس از راه اندازی و تنظیم دستگاه های موجود، شبکه قابل استفاده می باشد.