خدمات

shape
shape
shape
shape
shape

خدمات نظارتی کنترلی

خدمات سيستم‌هاي حفاظتي، نظارتي و كنترلي:

مانیتورینگ

اصولا حصول اطمینان از کارکرد بهینه شبکه و تأیید صحت تغییرات انجام شده و بسیاری از کنترل‌های امنیتي تنها با استفاده از ابزارهای مانیتورینگ شبکه میسر است.وجود چنین ابزاری در شبکه به مدیران شبکه در کنترل وضعیت شبکه کمک شایاني خواهد کرد. مدیریت صحیح و نگهداری شبکه‌های پیچیده و گسترده بدون بهره‌گیری از ابزار مناسب، دشوار، وقت‌گیر و بعضا غیرممکن است. یک مدیر شبکه می بایست با نظارت دائمي بر حجم و نوع ترافیک عبوری از بخش‌های مختلف شبکه، مشکلات احتمالي را در زمان مناسب، کشف و رفع نماید.

متخصصین شرکت پارس فرافن نیاز شبکه‌های پیچیده‌ی امروزی را با بکارگیری ابزارهای توسعه پذیر و انعطاف پذیر در مدیریت و مانیتورینگ شبکه مرتفع میسازند.

خدمات پارس فرافن در بخش مانیتورینگ شبکه :

مانیتورینگ عملکرد مراکز داده و سرویس دهنده ها :

مانیتورینگ و مدیریت تنظیمات و تغییرات در شبکه:

ارائه‌ی راهکارهای جامع مدیریت تنظیمات و تغییرات روی سرورها، برنامه‌های کاربردی، پایگاه داده‌ها، سرویس‌های وب، مجازی‌سازی،‌رایانش ابری، …

تحلیل و مدیریت رویدادهای امنیتی:

ارائه‌ی راهکارهایی برای خودکارسازی فرایند مدیریت حجم انبوهی از گزارش، وقایع(log) تولید شده توسط تجهیزات مختلف شبکه از طریق جمع آوری ،تحلیل ،جستجو،گزارش گیری و بایگانی در یک مکان مرکزی با هدف افزایش بهره‌وری و اثر بخشی عملکرد مدیران سیستم و امنیت و همچنین تسهیل فرآیندهای مدیریت مخاطرات، پاسخ به رخداد و انطباق‌سنجی.

دوربين‌هاي مداربسته آنالوگ و ديجيتال

چرا شرکت‎ها و صاحبان کسب‎و‎کار، پارس فرافن را برای خدمات دوربین مدار بسته انتخاب می‎کنند؟

دفاتر فنی و شرکت های زیادی در زمینه نصب دوربین مداربسته در تهران و دیگر شهرها دایر هستند که خدمات مختلفی را از فروش تجهیزات دوربین مدار بسته گرفته تا راه اندازی آنها در قیمت‎ و کیفیت ‎های مختلفی ارائه می‎ دهند اما بسیاری از اصناف، مدیران مشاغل و سازمان ‎ها پارس فرافن را برای خرید تجهیزات، نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته انتخاب می ‎کنند. جلب اعتماد مدیران سخت گیر شرکت ‎ها برای نصب دوربین مداربسته، حاصل تلاش، مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت ممتاز در خدمات دوربین مدار بسته به آنها می باشد و این اعتماد به راحتی به دست نیامده است.

ما در پارس فرافن معتقد هستیم که باید خدماتی از قبیل فروش تجهیزات، نصب دوربین مداربسته و امور انتقال تصویر، فقط یکبار برای همیشه به گونه ای انجام شود که مشتری از اینکه ما را برای خدمات دوربین مدار بسته انتخاب کرده است، احساس پشیمانی نکند. علاوه بر گارانتی‎های مرسوم شرکت‎های سازنده، ما خود نیز تجهیزات دوربین مدار بسته که برای مشتری مورد استفاده قرار می‎گیرد را گارانتی می‎کند تا هنگام پروژه نصب دوربین مداربسته، خیال مشتری بابت کیفیت تجهیزات بکار رفته راحت باشد. این افتخار را داریم که از پیشگامان ممتاز خدمات دوربین مدار بسته شبکه ای هستیم و رضایت مشتریان خود را گواه بر کیفیت خدمات خود می‎دانیم.

خدمات دوربین مدار بسته پارس فرافن چه کاربردی دارند؟

سازمان ها، بانک ها، و ادرات دولتی و خصوصی می بایست با نصب دوربین مداربسته طبق استانداردهای روز، تدابیر شدید امنیتی را برای مجموعه خود پیاده سازی کنند و نظارت کاملی روی محیط داشته باشند. صیانت از اسناد و مدارک، کنترل ورود و خروج کارمندان، مشتریان و ارباب رجوع یکی از اهداف نصب دوربین مداربسته در این نوع ارگان ها می باشد.
کارخانه ها و مراکز تولیدی صنعتی که قصد دارند اماکن متعلق به مجموعه خود را تحت محافظت و نظارت داشته باشند، با نصب دوربین مداربسته می توانند تا حد قابل توجهی رفت و آمد پرسنل و کارگران را به واحدهای مختلف کارخانه مخصوصا انبارها را کنترل و مدیریت کنند. همچنین با توجه به محیط کارخانه ها، جنس بدنه تجهیزات دوربین مدار بسته می بایست از حداکثر مقاومت در برابر ذرات آلاینده و گرد و غبار برخوردار باشند.

منازل، فروشگاه ها و مراکز خرید با نصب دوربین مداربسته و بهره مندی از تکنولوژی انتقال تصویر روی موبایل می توانند قدم محکمی برای ارتقای سطح امنیت خود بردارند. هزینه نصب دوربین مدار بسته در منزل به گونه ای است که کلیه شهروندان و صاحبان فروشگاه ها به منظور تامین امنیت و کنترل ساختمان، میتوانند از خدمات نصب دوربین مداربسته پارس فرافن بهره ببرند.

خدمات راه اندازی تجهیزات دوربین مدار بسته پارس فرافن چه ویژگی هایی دارند؟

بازدید و بررسی محل : به منظور برآورد دقیق قیمت دوربین مدار بسته تحت شبکه، کارشناسان ما به محل اعزام می شوند و پکیج دوربین مداربسته را با توجه به نیازها و اهداف مشتریان، به آنها پیشنهاد می دهند. پیش از نصب دوربین مداربسته، کارشناسان و تکنسین های ما نقاط تحت پوشش تجهیزات دوربین مدار بسته را مورد آنالیز قرار می دهند و مقدار کابل و تعداد تجهیزات مورد نیاز را جهت تامین، فروش و نصب دوربین مدار بسته تعیین می کنند.

ارائه راهکار : مهندسین پارس فرافن پس از بررسی و بازدید از محل، بر اساس شرایط محیط، اهداف و نیازهای مشتری، بهترین استراتژی های مناسب نصب دوربین مداربسته را ارائه می کنند تا کلیه نقاط مهم و حساس مورد نیاز مشتری تحت پوشش تجهیزات دوربین مدار بسته قرار بگیرد. همچنین مناسب ترین راهکارهای انتقال تصویر دوربین های تحت شبکه روی تلفن همراه، به مشتری ارائه می شود تا در هر نقطه ای از دنیا که به اینترنت دسترسی داشته باشند بتوانند شرکت خود را رصد کنند. راه اندازی و نصب : بر اساس اطلاعات بدست آمده از اهداف و نیازهای مشتری و همچنین آنالیزهای صورت گرفته از محل نصب دوربین مداربسته، کارشناسان ما اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه های امنیتی می کنند. کلیه تجهیزات دوربین مدار بسته قبل نصب، کاملا تست می شود و دارای گارنتی های معتبر نیز می باشند. بر همین اساس خدمات نصب دوربین مداربسته پارس فرافن در راستای احترام به حقوق مشتریان، همراه با باکیفیت ترین تجهیزات ارائه می شود.

ارائه گزارش : کارشناسان شرکت دوربین مدار بسته پارس فرافن بدون اطلاع قبلی و تایید مشتری، فعالیتی را انجام نمی دهد؛ لذا کلیه اقدامات مربوط به نصب دوربین مداربسته پیش از اجرایی شدن می بایست گزارش فنی آن در قالب مستندات به مشتری ارائه شود و پس از تایید و موافقت مشتری، امور اجرایی نصب و راه اندازی تجهیزات دوربین مدار بسته انجام می گیرد. گزارش دهی خدمات نصب دوربین مداربسته پارس فرافن در کلیه مراحل آن خواهد بود و به منظور کسب اعتماد و رضایت مشتریان صورت می پذرید.

رضایتنامه : کلیه مراحل خدمات نصب دوربین مداربسته تحت نظارت، بازرسی و پیگیری های واحد مراقبت از مشتریان پارس فرافن انجام می گردد و در بازه های زمانی منظم نیز میزان رضایت مشتری از کیفیت خدمات دوربین مدار بسته پارس فرافن توسط این ستاد ثبت می شود. رضایتنامه های مشتریان برای شرکت دوربین های مدار بسته پارس فرافن بسیار مهم و افتخار آمیز می باشد و بر همین تمام تلاش خود را می کنیم که پروژه نصب دوربین مداربسته را با کیفیت ممتاز به مشتری ارائه دهیم.

بعد از سفارش خدمات دوربین مدار بسته پارس فرافن چه اتفاقی می افتد؟

مشتریان عزیز جهت سفارش نصب دوربین در منزل، و مدیران گرامی شرکت ها، سازمان ها و مشاغل جهت برخورداری از خدمات گسترده نصب دوربین مداربسته پارس فرافن می توانند با استفاده از شماره تماس ما با کارشناسان ما در تماس باشند.. تیم مهندسین پارس فرافن به دفتر و یا محل فعالیت شما اعزام می شوند و در طی جلسه ای، کلیه نیازها و اهداف امنیتی شما از نصب تجهیزات دوربین مدار بسته مورد بررسی قرار می گیرد. سپس کارشناسان ما از محل بازدید می کنند تا تعداد تجهیزات، متراژ کابل ها و نقاط تحت پوشش برای نصب دوربین مداربسته را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند.

بر اساس اهداف و نیازهای مشتری، بهترین تجهیزات دوربین مدار بسته که متناسب با محیط استقرار آنها در محل باشد، طبق استانداردهای روز چیدمان و نصب می شوند و در صورت درخواست کارفرما، پروسه انتقال تصویر روی گوشی های موبایل آنها نیز به سرعت و در بالاترین سطح امنیتی به کارفرما ارائه می شود. شرکت ما با تکیه بر اصل مشتری مداری و ارائه ممتاز خدمات نصب دوربین مداربسته، کلیه فعالیت های اعم از فروش دوربین مداربسته تحت شبکه تا نصب و انتقال تصویر را همراه با مستندات و گزارش های فنی مفصل به مشتریان ارائه می دهد. در حین اجرای پروژه نصب دوربین مداربسته، ستاد مراقبت از مشتریان پارس فرافن نیز فعالیت های کارشناسان اعزامی خود را به طور مستمر مورد بازرسی قرار می دهد و رضایت کارفرما را در هر مرحله از پروژه بررسی می کنند تا کلیه مراحل خدمات دوربین مدار بسته با بهترین کیفیت ممکن به پایان بپذیرد.

سیستم کنترل متمرکز اتاق سرور (برودت / رطوبت / دود / برق اضطراری)

سيستم اعلام و اطفاي حريق

تجهیزات راه‌بند و كنترل تردد (بهمراه نرم‌افزار)

سيستم درب‌هاي الكترونيكي و قفل‌هاي الكترونيكي با مديريت شبكه‌اي

سیستم کنترل نگهبانی و گشت‎زنی

اجرای سیستم‌های حضور و غیاب مدرن