نرم افزار

shape
shape
shape
shape
shape

تولید محصول سفارشی

نیاز افراد و شرکت ها به نرم افزارها و سامانه های نرم افزاری بسیار گسترده تر و متنوع تر از دیگر شاخه هاست . در هر جایی که یک روند کاری در جریان باشد نرم افزار می تواند برای توسعه و یا بهینه سازی آن روند ، وارد عمل شود . سیستم های ارتباط با مشتری ، حسابداری ، مدیریت ارتباط داخلی باشگاه مشتریان و ... از سیستم های رایج مورد استفاده می باشد .

همچنین هر کسب و کاری می تواند برای توسعه روند کاری و افزایش در آمد خود از ایده های مختلف بهره ببرد . به عنوان مثال یک رستوران یا مغازه بستنی فروشی با ثبت مشتریان و اختصاص امتیاز به آنها در ازای هر خرید برای مشتریان دائمی خود تخفیفات ویژه قائل شود . این امر باعث حفظ مشتریان فعلی و ترغیب دیگران به عضویت در این سیستم خواهد شد . با اجرای مناسب این ایده ها فرصت بزرگی جهت ایجاد تفاوت بین یک کسب و کار و رقبا فراهم می شود که در نهایت منجر به افزایش درآمد با بهره وری بالا خواهد شد .

تیم برنامه نویسی پارس فرافن توانایی اجرای انواع سیستم های سفارشی مشتری را با زبان های مختلف برنامه نویسی و بر روی سخت افزارهای مختلف را دارا می باشد.

در پارس فرافن بنا به سفارش مشتری نرم افزارهای مختلف طراحی می شود . نرم افزارهای تحت وب ، تحت ویندوز و ... ابتدا نوع پروژه و نیازمندی های آن بررسی و جزئیات فنی آن استخراج می گردد . پس از توافق نهایی با مشتری پروژه آغاز و مرحله به مرحله به مشتری تحویل داده می شود .

برخی سیستم های نرم افزاری تولیدی یا سفارشی